19 Podlaski Rajd Moto Retro

Do 19 Podlaskiego Rajdu Moto Retro coraz bliżej. Czas więc zaprezentować garść oficjalnych informacji. Tegoroczna edycja, jak już wspominaliśmy odwiedzi północno-zachodnią część naszego Województwa.

Bazą tegorocznego rajdu będzie ośrodek ENERGETYK w Rajgrodzie. Będziemy czekać tam na Was 08.06 od godziny 16-tej.

Pierwszy dzień rajdu, czyli 09.06 to wyjazd do Grajewa. Tam też odwiedzimy Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka oraz Grajewską Izbę Historyczną. Następnie udamy się na obiad oraz pokaz pojazdów dla mieszkańców, po którym nastąpi powrót do Rajgrodu i czas wolny, który zalecamy poświęcić na zwiedzanie tej urokliwej miejscowości.

Drugiego dnia tj. w sobotę 10.06 opuścimy na chwilę Województwo Podlaskie i wyruszymy wcześnie rano do Olecka. Tam też odbędzie się pokaz pojazdów dla publiczności. Po nim przeniesiemy się do Białej Oleckiej  gdzie będziemy mieli możliwość zwiedzenia unikatowego Muzeum Motoryzacji.  Jesteśmy pewni, że Was zachwyci. Po obejrzeniu ekspozycji wyruszymy w drogę powrotną do Rajgrodu gdzie czekać nas będzie obiad oraz trzeci, i ostatni w trakcie Rajdu, pokaz pojazdów dla mieszkańców. Kulminacyjnym punktem dnia i naszej imprezy będzie uroczysta kolacja, w trakcie której tradycyjnie wręczone zostaną nagrody dla wyróżnionych załóg.

W niedzielę po śniadaniu wyruszymy w drogę do domów.

 

UWAGA: W koszt rajdu została wliczona czwartkowa kolacja w związku z czym:

Koszt uczestnictwa w tegorocznej edycji Rajdu to 480 zł/os.

Koszt obejmuje – trzy noclegi (od 08.06 do 11.06), śniadania w dniach 09.06-11.06 (tj. piątek, sobota, niedziela), obiady i kolacje w dniach 08.06, 09.06 i 10.06 (tj. czwartek, piątek i sobota), wstęp do odwiedzanych atrakcji.

 

PULA ZAŁÓG WYCZERPANA!!! Lista zgłoszeń została zamknięta!

 

19 Podlaski Rajd Moto Retro odbędzie się dzięki pracy i wsparciu:

Organizatorów – SMSMiT „MOTO RETRO”, Miasto Rajgród wraz z Burmistrzem Rajgrodu, Miasta Grajewo wraz z Burmistrzem Grajewa, Miasto Olecko wraz z Burmistrzem Olecka

     

Patrona Honorowego, którym jest Marszałek Województwa Podlaskiego

Patrona Medialnego, którym jest Radio Białystok

Partnera Strategicznego, którym jest Województwo Podlaskie

Partnerów, którymi są Wojewoda Podlaski, Lotto, Muzeum Motoryzacji Biała Olecka, PZM ZO Białystok

Sponsorów, którymi są Restauracja BALTON, Polcar, Zemax, Tent, Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie

Dziękujemy bardzo!