20 Podlaski Rajd Moto Retro

Przedstawiamy garść informacji odnośnie 20-go Podlaskiego Rajdu Moto Retro

Tegoroczna, jubileuszowa, 20-ta edycja odbędzie się w dniach 30.05-02.06.2024 r i odwiedzi północną część województwa podlaskiego.

Baza tegorocznego Rajdu ulokowana zostanie w hotelu Albatros w malowniczej miejscowości Serwy nad jeziorem o tej samej nazwie.

Pierwszego rajdowego dnia tj. 31.05 wyruszymy w kierunku granicy by opuścić Polskę i udać się do naszych Przyjaciół z Litwy. Zawitamy m. in. do Lazdijai (Łoździeje) gdzie od 10-11 czasu Polskiego odbędzie się wystawa pojazdów dla lokalnych mieszkańców. Następnie kawalkada zabytkowych pojazdów powróci do kraju i uda się do Sejn na Łączkę Biskupią gdzie w godzinach 13-16 miejsce mieć będzie kolejny pokaz.

Drugiego dnia rajdu (01.06) odwiedzimy perłę północnej części Podlasia czyli Augustów by w godzinach 10-14 urządzić kolejną prezentację klasyków motoryzacji dla mieszkańców i turystów. Wieczorem odbędzie się tradycyjny, kulminacyjny punkt Rajdu, czyli Kolacja Komandorska, podczas której rozdane zostaną liczne nagrody dla wybranych załóg, w tym te najważniejsze, przyznawane w konkursie elegancji.

W niedzielę po śniadaniu wyruszymy w drogę do domów.

 

20 Podlaski Rajd Moto Retro odbędzie się dzięki pracy i wsparciu:

Organizatorów – SMSMiT „MOTO RETRO”, Burmistrz Augustowa, Burmistrz Sejn, Mer Lazdijai (Łoździeje), Hotel&SPA Albatros

            

Patronów Honorowych, którymi są Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Wojewoda Podlaski

 

Partnera Strategicznego, którym jest Województwo Podlaskie

Partnerów, którymi są PZM ZO Białystok, Polcar oraz Zawady Auto Części

 

W przypadku pytań prosimy do kontaktu na adres e-mail: zarzad_motoretro@wp.pl

Dziękujemy bardzo!